Followers

invocation

۱۳۹۲/۲/۴

07.04.2013
Blossom, April 7, 2013 بلاسم گود چایلد -18  فروردین-1392
سلام بر دوستان من. صادقانه بگویم، من کاملا مطمئن نیستم که این چطور پیش می رود. با این حال چندساعتی خانه ساکت است و این برای ارتباط با شما مطلوب است. کسی خانه است؟
بلاسم عزیز...در ابتدا لازم است این حقیقت را خاطر نشان سازم که مسئولیت یک فرد در قبال خود، در درون خودش نهفته است. ما، که ساکن زمین نیستیم... انرژی های سرچشمه گرفته از روحهای فردی و جمعی را ثبت می نماییم. ما پی بردیم که در این دوره، آمیزه ای از هر دو نوع (انرژی) بالا و پایین وجود دارد. با این حال...بر حسب شمارش... همه این انرژی ها، یک واحد محسوب می گردند. به این ترتیب... انرژی های پایین تر با انرژی های بالاتر ادغام و ممزوج گردیده و احتمالا یک انرژی متوسط را... خلق می کنند! این روزها بسیاری از شما دریافته اید که در حال تجربه هر سه نوع این (انرژیها) می باشید. گاهی در همان لحظه، زمان خودتان.
صحیح! این می تواند بسیار نگران کننده باشد. مگر مواقعی که انرژی  بالاتر در آن غالب باشد. آن لحظات، باشکوهند! چقدر یافتن خود( خود شناسی) در ژرفای زمان فعلی و پس از آن، امر نامانوسی است... با آگاهی از اینکه پایدار هم نخواهد ماند. پدیده عروج، بسیار متفاوت از آن چیزی است که ما انتظارش را داشتیم.
با این حال... عروج دقیقا همانگونه صورت می گیرد که شما آنرا برگزیده اید.
چی؟ حتی با (انرژیهای) پایینترمان؟ من فکر می کردم ما بیشتر با انرژی های بالاتر سروکار داریم که در حال ورودند و موجب دگرگونی و ترک (انرژیهای) پایین تر می گردند.
همواره بخاطر داشته باشید. این دنیای جدید را شما خلق کرده اید. ما همواره این را به شما گفته ایم. انرژی به گونه ای است که می تواند تغییر نماید و مجددا به همان فرم باز گردد. با این حال نیازمند ذهن و نهادی قوی می باشد تا بتوان آنرا به بالا کشید. به همین دلیل است که رزمجویان از نور برگزیده شده اند. شما... هر یک از شما این نیرو را درون خود دارید. نیرویی برای چیره شدن بر ارتعاشات پایین تر که به قصد زندگی شما در حال تلاشند.
بسیاری از شما احساس یاس می کنند... چرا که جایی که (اکنون) قرار دارند همان جایی نیست که انتظارش را داشتند.
خب... حدس میزنم به این علت است که هیچ اخطاری برای انتظاراتمان به ما داده نشد. مدام صحبت از زیبایی این دنیای جدید بود که بسوی آن گام بر میداریم. دچار سوء تفاهم نشوید. ما میدانم که در مسیر خود قرار داریم. اکنون درک عمیق تری دارم... با آنکه متوجه شدم اندکی دچار کج فهمی شده ام! با این حال... حضور در زمین در این زمان مانند قطار پر پیچ و خم (شهر بازیها) بنظر می آید! گاهی در حال نظاره ستاره ها به شما می گویم "شما پایین می آیید و در این باره یک کاری می کنید!"
و ما هم صدای شما را می شنویم. اما نمی توانیم. این کار ما نیست. با این حال حداکثر تلاش خود را برای همیاری میکنیم.
می دانیم که شما در قله هستید!
می دانیم که همه چیز مرتب است.
می دانیم که طرح کاملا در حال پیشروی است!...ما آنرا (هنگام) آفریده شدنتان، از شما درخواست نموده بودیم...(از) هسته ای که خود شما هستید...و  شما آنرا پذیرفتید...بنابراین از آن نیز آگاهیم.
و من جایی در درون خود... آنرا می پذیرم. اما شواهد بیرونی کمی وجود دارد.
با این حال ما به آنچه که در درون است علاقه مندیم. زیرا (چیزهای) بیرونی از درون نشات گرفته اند. عزیزترین دوستان، بیایید به آنچه که به معرض ظهور میرسد بپردازیم. بروز دهید... آنچه را که می دانید حقیقت است.
هنگامی که به خودشناسی نائل میشوید"خود حقیقیتان"...که عمیقترین شناخت درونی می باشد...ما از شما درخواست می کنیم که به آن مبادرت ورزید... حتی هنگامی که آن قطار پر پیچ و خم با حداکثر سرعت به سرازیری وارد می گردد... آگاه باشید که ...در این جهان دوگانگی ها... هر چه شیب (مسیر) تندتر باشد... پس از آن سربالایی بیشتری را طی خواهید نمود.
کمی جای نگرانی هست. زیرا هر وقت که من اوج گرفتم... به این مفهوم است که در سقوط بعدی حتی پایینتر هم خواهم رفت تا با تجربیات شگفت انگیز قبلی ام مقابله صورت گیرد؟
خیر. به این مفهوم نیست. زیرا این قدرت از نهاد شما سرچشمه می گیرد. بله، هر چیزی یک متضادی هم دارد. این قانون سیاره شما است. با این حال ... شما بعنوان موجودات نورانی که توسط کالبد انسانی احاطه شده اید، برای تغییر دادن آن به اینجا آمده اید. اکنون این دوگانگی ها دارد پشت سر گذاشته می شود. وظیفه آن دیگر به پایان رسیده است. هر چه در این دوران بارتان سبکتر باشد... کمتر به درون تاریکی فرو خواهید رفت. بله، کنترل آن ...در دست خودتان است.
برای همین می گویم...ببایید پایین و تلاش نمایید(کمک کنید). چرا که با این همه مواد شیمیایی مضر و منفی که به منظور کنترل ما، بر سرمان می بارند...گاهی شخص دائما احساس ضعف می کند. من هنوز مطمئن نیستم که خود حقیقی ام را شناخته ام و اینکه زندگی چگونه خواهد بود... چه رسد به انجام آن.
پس به گونه دیگری مطرح خواهم نمود. در درون هر یک از شما، خود بهشتی تان نهفته است. بارقه ای از خود حقیقی ملکوتی تان. هیچ (ماده) شیمیایی یا سمی و نیز هر آنچه که مربوط به ارتعاشات پایینتر می باشد، قادر نخواهند بود بر خود متعالی شما خدشه ای وارد سازند. چگونه می توانند؟
خود ملکوتی شما از جنس نور است.
صرفنظر از کالبد انسانی تان... وقتی فارغ از آن هستید... آنوقت شما از نور هستید.
اینگونه نیاندیشید که "آن بسیار دشوار است"... بلکه اینگونه بیاندیشید که "آن بسیار آسان است"!
بلاسم، ما از اندیشه های تو و دوستانت که خیلی هم میخندید، در خصوص پروژه جدیدی که راه انداخته اید مطلعیم... عنوانش چیست؟
نگرش خود را به عشق تغییر دهید!
دقیقا! و آیا شما فکر می کنید که این فقط یک خیال است؟ البته که نیست. زیرا همه چیز به آن مربوط می شود. مسیر هموار به دنیای جدید، تماما از همین طریق است.
دید خود را نسبت به همه چیز تغییر دهید... شادی را در هر چیزی جستجو کنید...در همه چیز بدنبال نور باشید. این همان چیزی است که همه شما بدنبال آن هستید، این طور نیست؟
دقیقا! ما انسانها در همین رابطه با خیلی از مسائل دست و پنجه نرم می کنیم.
نگرش خود را به عشق تغییر دهید!
(اما) فرد همواره حوصله و توان انجام این کار را ندارد.
با این حال معنی آن این نیست که اصلا نمی تواند انجام دهد.
روحهای عزیز...مایوس نباشید. شادی و خنده و انرژی های نورانی بسیاری در پیش روی شما قرار دارد.
ما با همه شما پیش از آنکه برای انجام این کار داوطلب شوید، صحبت کرده بودیم...شما می دانستید که این برای شما نمره خواهد داشت. شما می دانستید که خود را مجاز به انجام آن نموده بودید. شما می دانستید که چرا آمدید، چرا داوطلب شدید و چرا پذیرفتید. زیرا شما میدانستید که قدرت اتمام ماموریت خود را دارید.
چیزی عوض نشده.
باید ماموریت خود را به اتمام برسانید. شما می توانید!
همه آنچه که شما در حال تجربه کردن می باشید، تنها بخشی از آن است. وقتی از آن آگاه باشید ...وقتی آنرا بپذیرید... دیگر گفتن عبارت "باشه...متوجه شدم!" برایتان بسیار ساده خواهد بود. آگاهی از دانستن شما! بنابراین... پذیرش، اجازه روند کار را می دهد.
آیا اینطور نیست بلاسم...که در این راه، حتی در هنگام سرازیری هم، تبسم و لبخندی هر چند کوچک در درون خود احساس می کنید، اینطور نیست؟
بله، همینطور است.
منظور ما نیز همین می باشد. شما در حال شناخت این سفر هستید. سفر ضروری. در این قسمت از مسیر، روشهای قدیمی... (خود) قدیمی شما...ترک خواهند شد ولی خود قدیمی شما، نمی خواهد بدون ستیز شما را ترک کند.
چرا نمی گذارد؟ آیا می داند که آن برای خود برتر من است؟
زیرا خود قدیمی شما در دام دنیایی افتاده بود که کنترل شما را در اختیار داشت! اکنون... در میانه این مسیر... میانه هموار... خود جدید شما در حال ظهور است.  
مثال ساده آن کرم ابریشم است. او در پیله خود، می پنداشت که زندگی اش به همان صورت است. این تمام چیزی بود که از آن خبر داشت. همان کارهایی را انجام میداد که در مرحله قبلی زندگی خود انجام میداده. اما...همه چیز تغییر کرد! ناگهان خود را در مرحله متفاوتی از زندگی میابد. شاید دقیقا به آنچه که در حال وقوع است آگاه نباشد... اما بی هیچ کم و کاستی... وجود دارد... در مرحله بعدی زندگی خویش. (اشاره به پروانه شدن کرم ابریشم). همه آنچه که او می تواند انجام دهد این است که "وجود داشته باشد"... بدون آگاهی از اینکه دقیقا پس از آن به کجا خواهد رفت... یا در واقع پس از آن نوبت چیست. با این حال با پذیرش و بردباری در آگاهی از اینکه همه اینها باید صورت می گرفت... از مدتها پیش... وقتی که همه چیز با یکدیگر همتراز و جور باشد... آنگاه با اندکی حرکت و تلاش لازم... مبدل به زیباترین موجود بالدار خواهد گردید... که قادر به پرواز است!
یک دگرگونی کلی!
قدیمی به جدید.
با این حال ... لازم است بگوییم که... روح همواره مفرد است... همیشه بوده ... و خواهد بود.
از این بابت متشکرم. این صحبتهای دلگرم کننده شما، مطمئنا به من و بسیاری دیگر کمک خواهد نمود. حالا اگر ممکن است مایلم انرژی خود را انتقال بدهم. دفعه قبل شما در مورد خودتان گفتید "ما وجود داریم". شخصی پرسید که آیا به این مفهوم است که بصورت یک فرد حضور دارید یا به صورت انرژی.
با اینکه همه شما میدانید، اما باید بگویم که من انرژی هستم. همه چیز انرژی است.
ما راجع به خود برترتان صحبت می کنیم. ما از سطوح متفاوتی از انرژی با شما صحبت می کنیم. هر چیزی از سطح خاصی از انرژی ترکیب یافته است. پس باید بگویم که سطح انرژی ما بگونه ای است که درون نور قرار داریم... با شدت بسیار بالا. ما تجربه چگالی زمین را نداشته ایم. آن میتواند موجب نابودی افراد متعلق به سطوح دیگر شود... روی سیاره یا خارج از آن.
می توانید بیشتر توضیح دهید؟
چگالی موجود در زمین، می تواند به حیات دیگران خدشه وارد نماید. آن قادر است به حیات دیگران نفوذ کرده و آثار  خود را بر جای بگذارد. هنگامی که یک روح از قید حیات زمینی رها شده و به آزادی روحانی خویش نائل می گردد ... آنگاه قادر است به منظور پاک نمودن فرد از آن اثرها، کمی التیام بگیرد. البته این آثار، چیزهای (از قبل) انتخاب شده ای نیستند... با اینحال با انتخاب اگاهانه انسان... این کار شدنی است.
در هر صورت... همه چیز در حال تغییر است.
دنیای جدید روی زمین... در ارتعاش بالاتر، به این شکل نخواهد بود.
زیرا همه شما در حال گام برداشتن به سوی دنیای جدید هستید.
کسی نمیتواند بر دیگران اثری یا خدشه ای وارد نماید... زیرا در آن ارتعاش، دیگر چیزی وجود نخواهد داشت. دیگر هیچ خواسته ای وجود نخواهد داشت.
زندگی خود را ارتقا بخشید.
اندیشه های خود را متعالی سازید.
ارتعاش خود را بالا بکشید.
به این دلیل که چرا یکی از سفینه های مادر را، بر فراز  یک ساختمان بلند نمی بینید، احساس شکست نکنید!!
همه آنها می آیند.
این را می دانید.
برادران و خواهران نورانی ما، (به تلاش خود) ادامه دهید.
بر آگاهی خود شجاعانه استوار باشید که همه آنها می آیند و همه این چیزها انجام خواهد شد.
با این امید که... توان تان بالا ... نورتان زیاد باد... خودتان و همه.
ما با شما هستیم.
فکر کنم رفتید.
آیا هنوز هستید؟
بسیار متشکرم تا دفعه بعد.
پیش به جلو و گاهی هم... یک وری!!!!
آه هان... 11:11 ظهر. زمان خوبی است!

 مترجم:سعید

Website: Blossom Goodchild

Translator: Saead

۱۳۹۲/۱/۲۸

26.03.2013
Blossom, March 26, 2013 


بلاسم گود چایلد- 6 فروردین-1392

واو! به نظر می رسد مدت زمان مدیدی از گفتگوی ما سپری شده و احساس می کنم طی این پنج هفته ای که دور بوده ام، از لحاظ ذهنی و روحی سفر طولانی را پشت سر گذاشته ام. (طی این مدت) بدنبال رویدادهای دنیوی نبوده ام، بنابراین مشتاقم بدانم راجع به چه مطلبی مایلید صحبت کنید. قطعا کمی راجع به حس انرژی قوی تعالی بخش ... بسیار تسلی بخش و دلگرم کننده(خواهد بود). بنابراین ... آیا شما آنجایید؟
البته که ما اینجاییم و خوشحالیم از اینکه مجددا با شما صحبت می کنیم. اکنون ما به جایگاه متعالی تری انتقال یافته ایم.
میبخشید... مقصودتان چیست؟
مقصود... ای کنجکاو ... انرژی هایی که اکنون در حال استقرارند... آن دسته از ما که در انرژیهای بالاتر مستقر هستیم، مجاز به انجام این کار می باشیم. همانگونه که سیاره شما در حال تجربه این تازگی ها می باشد... ما نیز مختاریم جایی باشیم که به آنجا تعلق داریم. در واقع آنچه که تسلی بخش است آن است که در ملک شخصی خود باشی و بدانی که آنجا خانه ات است.  
پس ما نسبت به آنچه که برایمان در حال رویدادن است در چه جایگاهی قرار داریم و آیا آنرا مناسب می دانید؟
آنچه که برای شما روی می دهد، بسیار بستگی به انتخاب خودتان دارد که چه می خواهید بشوید. واقعا به همین سادگی. شما به شگفتی های خود پی خواهید برد و این شگفتی ها سریعا شما را مجذوب خود خواهند ساخت... بنابراین مشتاق به داشتن آن خواهید شد. این راهش است. اگر شما تصمیم به شاد بودن بگیرید و به آن (شادی) نیز اجازه حضور بدهید ... آنگاه (شادی) از آن شما خواهد بود. اگر هم ناله و زاری باشد، آنگاه طبق روال، همان چیزی خواهد بود که شما به آن ارائه می دهید. به خودتان بستگی دارد. هنگام اندیشیدن به آن، نفسهای عمیق بکشید و آگاه باشید که در خلال این نفسها، شما متصل به آنچه که (واقعا) هستید، می باشید.
تا وقتی که حسی اینگونه دارید ... ارتباط شما (با خود واقعیتان) قطع نشدنی است.
بله... وقتی در انگلستان بودم، این حس را داشتم. روح من احساس دوری زیادی از خانه می کرد، هم کالبدم و هم روحم. در برخی موارد این حس را داشتم... (یکبار) چند قدم یک بری(از پهلو) برداشتم و مطمئن نبودم که خودم هستم! هنوز مطمئن نیستم که واقعی بود یا نه و هیچ ردپایی هم در راه به جا نمانده بود... اما من به آنجا رسیده بودم.
این بخشی از تمام راهی است که موجودات میپیمایند. فرد بررسی می کند که آنها چه هستند، تا همانی بشود که واقعا هستند. اگر بازنگری نکند، چگونه میتواند پی ببرد که چه مقدار راه پیموده است؟ مایلیم به همه شما خاطر نشان سازیم... که آگاه باشید که همه موجودات درحال پیشرفت به سوی تعالی می باشند. آیا می توانی این را حس کنی بلاسم؟
اکنون من واقعا می توانم یک خانه متفاوتی را حس کنم... درون خودم...و به نظر میرسد جهان همه نوع فرصتی را که موجب ارتقا من به تعالی میشود، از خود به بیرون پرتاب نموده است.
و این طریقی است که خواهد بود. این روند همچنان ادامه خواهد یافت. چرا که بسیاری از شما اکنون آمادگی آنرا دارید. شما مدت مدیدی را انتظار کشیده اید و برخی هم دچار یاس شده اند، (مانند) مبارز نیرومندی که خود را در هیچکدام از عرصه هایی که انتظار آنرا می کشیده، حاضر نبیند. فعلا توجه شما بر این نکته معطوف است که چرا تغییرات آنگونه که تصور می نمودید صورت نگرفته است... تغییرات حقیقتا عظیم بوده اند.
برخی از شما با هوشیاری بیشتری نسبت به دیگران، به سادگی به آن دست خواهید یافت. این مسائل در قبال آنچه که با خود جدیدتان سروکار دارید، قدمی نیست. به خود شما بستگی دارد... درعین حال آگاه بشید که آن در حال رخ دادن است، انرژی های اطراف خود را احساس کنید... آنها بخشی از شما شده اند.
ممکن است اندکی دچار آشفتگی شوید! به دلیل (سردرگمی در) تشخیص کامل آنچه که بکار می آید و آنچه که بکار نمی آید. طی این فرایند دل خود را روشن نگه دارید... برای راندن خود از ذهنیات نمی توان ارزشی تعیین نمود... یا خدمت کردن.
پس از آن زندگی شما چگونه است؟ چه ارتقایی داشته است؟
ما روشهای جدید خدمت را فراگرفته ایم.
مانند؟
تجربه همراه با تعهد در پیشرفت که در زمان انتقال، آنرا آسان خواهد نمود مانند عبور یک نفر از کنار شما.
بسیار خب... با همه احترامم...خیلی ها از من می پرسند که چرا شما نمی توانید چگونگی آنرا بیان نمایید، ممکن است بدانم چرا؟ منظورم این است... که آخرین جمله شما... هنوز هم نتوانسته پاسخ من را بدهد. چرا نمی توانید یک پاسخ صریح بدهید؟ اگر به این کار مبادرت بورزید، ذهن خیلیها را خرسند خواهید نمود. آنچه شما بیان نمودید می تواند هزاران مفهوم داشته باشد.
آنچه که ما گفتیم دقیقا همان چیزی است که انجام داده ایم. ما تمام تلاش خود را نمودیم تا بتوانیم برایتان شرح دهیم، زیرا ما در بعد متفاوتی زندگی می کنیم. روش "کردار" ما از اندیشه شما بسیار دور می باشد. چرا که ما متفاوتیم. پیشرفت شما و سیاره تان، بخشی از ماموریت ما می باشد.
ما شما را دوست داریم. در عین حال "روشهای ما" از هر لحاظ بسیار پیشرفته تر می باشد، چرا که حقیقتا منجر به این گردیده که شما حتی تلاش نمی کنید تا آنچه را که ما انجام می دهیم بعنوان یک حقیقت مسلم لحاظ کنید. این امر به سادگی امکان پذیر نیست.
پس... شما بطور فیزیکی فعالیت می کنید؟ یا تمام روز را نشسته و به "om" می گذرانید؟ من فقط مایلم یک تصویر گسترده ای داشته باشم که شما کی هستید و ایام خود را چگونه صرف می کنید. اکنون ما مدت مدیدی است که یکدیگر را می شناسیم...مطمئنا ما می توانیم آنرا برقرار سازیم.
ما روزهایی برای گذراندن نداریم. همانگونه که می دانید چیزی بنام زمان برای ما وجود ندارد. بنابراین ما درگیر جدول زمانی و زندگی بر اساس شب و روز و زمانبندی نمی باشیم.
ما هستیم!... ما وجود داریم.
و شما که هستید؟
زنده!
آهان! پاسخ زیبایی بود. لطفا با همین آهنگ ادامه دهید.
ما زنده ایم... در تمامی اشکال آن. ما قادریم با کسب تجربه، به هر فرمی از حیات مبدل شویم... (البته)به کسب اطلاعات از منبعی خاص نیاز خواهیم داشت.
صحیح. این فوق العاده است. قطعا شما باید بسیار "آگاه" و پیشرفته باشید که قادر به انجام این کار باشید. پس شما...گروه شما...فدراسیون نور...که با من ارتباط برقرار نموده اید... آنچنانکه که بسیاری شما را بعنوان "دوستان کهکشانی" می پندارند یا تصور می کنند... به گونه کاملا انسانی، گربه سان... یا هر گونه ای که در فدراسیون کهکشانی ممکن است وجود داشته باشد نیستید. یا هستید؟
زنده!
من تلاش کردم تا از شما پاسخی دریافت کنم که شکل واقعی شما چیست...شما ابراز نمودید که می توانید فرم مناسب به خود را بگیرید...با این حال من تا کنون از این اوصافی که اکنون شرح آنرا داده اید هیچ ندیده ام. پس... شما...هنگامی که هیچ فرمی را بخود نگرفته اید... یا وقتی که در حالتی که راحتترید  قرار دارید، ...ظاهرتان چه شکلی است؟ یا اینکه اصلا شکلی ندارید، پس فرم حقیقی شما چیست؟
مایلم از آنچه که ما هستیم بگویم، فرم حقیقی ما از نور است. این راحترین درک ما نسبت به خودمان است.
و آیا شما واقعا در یک سفینه عظیم مستقر هستید؟
این موضوع بسیار پیچیده ای است... با این حال آنرا به بهترین نحو پرتاب می کنیم(توضیح می دهیم)...(اصطلاحی) که شما بکار می برید.
لزومی ندارد در سفینه مستقر باشیم. در واقع اصلا لازم نیست که ما در جایی مستقر باشیم. بعنوان نور ما قادریم هر جایی، همه جا و... هیچ کجا باشیم. با این حال...بعنوان وجودی از انرژی نور... ما تمایل به خدمت داریم. بنابراین ما قادریم خود را به کاربردی ترین وضعیتی که شرح آن داده شد مبدل سازیم.
بگذارید راجع به سفینه هایمان صحبت کنم. آنچنانکه مشاهده می کنید... این سفینه هایی که برخی در آسمان شما می بینند، نماینده واقعی ما هستند. حالا...بپردازیم به سفینه... و موادی که از آن ساخته شده است و بیش از اینها... عملکرد آن. در خصوص وسایل حمل و نقل خودتان متوجه باشید که... شما تولیدات متفاوتی دارید، ماشینها، موتورها، هواپیماها و الی آخر...که هیچ نوع از آنها خاص نیستند. بر حسب شرایط، این سفینه ها قادرند فرم خود را در یک آن تغییر دهند. زیرا ما با انرژی کار می کنیم... و با آن زندگی می کنیم. ما خود، انرژی هستیم و می دانیم که چگونه با آن ممزوج شده و از آن بهره مند گردیم.
آیا شما خورد و خواب هم دارید... شما گروه شاد؟
نیازی نداریم. ما جسمی نداریم که نیازمند تغذیه و استراحت باشد.
پس... هیچ دبدغه ای؟
ما از نور نشات گرفته ایم.
عالیست!
شاید برای این اینجاییم که از این پیشرفتی که در جهان شما در حال رخ دادن است لذت می بریم.
واقعا در حال تغییر است.
شما... همه شما در حال تغییرید.
شما در زمان جدیدی هستید. با این حال تازه آغاز شده است. یک لحظه خوب را بخاطر بیاورید... چقدر آنچه که به آن مبدل می شوید و خدمتی که ارائه میدهید، هیجان انگیز است و نسبت به آن احساس شادمانی می کنید... و به یاد داشته باشید که شما مانند کودکی هستید که نخستین گامها را بر می دارد. بعد تصور کنید... ای عزیزترین دوستان ما... که مفتخریم به دعوت شما...به سوی آنچه که در پیش رو است، هنگامی که جست و خیز نمودن و دویدن را فرا گرفتید!
شادی شادی شادی!
بیش از همه...آگاه باشید که شما خود، عشق هستید.
عشق، شمایید.
و در هر لحظه، سعادت را در سطوح بالای عشق تصور کنید. شما دارید به خود حقیقی تان مبدل می گردید و اکنون دیگر می توانید نظری اجمالی به آنچه را که شامل می گردد، بیافکنید. آن فراتر از تصورات افسار گسیخته شما می باشد. بسیار فراتر از آنچه در رویاهایتان تصور می کنید. البته آن صرفا متناسب با (سطح) ارتقا شما می باشد... سپس قادر به درک آنچه که در ماورا است خواهید بود. با ورود به هر سطح... شما قادر به درک اندکی از هر آنچه که در سطوح بالاتر از آن در انتظار شما می باشد، خواهید بود.
فقط در حال بهتر و بهتر شدن است.
این را به شما قول می دهیم.
به آن آگاه باشید!
هر آنچه که کامیابی شما است... هر آنچه که مطلوب شما است... هر آنچه که... مقصود شما است...مورد اشتیاق شما است...آغاز گردیده. قلب و رویاهای خویش را دنبال کنید. با زندگی در خود حقیقی و رویاهایتان و عشق به هر لحظه حضور در...قلب و ذهن خود و آگاهی از اینکه در حال انجام آنچه که به خاطر آن پا به این سیاره گذاشته اید هستید...طرحهایی که می باید پیاده شوند، ادامه خواهند یافت. 
عملکرد آن بسیار شگفت انگیز است. کاملا بی عیب و نقص. بسیار ساده!
همه چیز آسانتر خواهد شد، عزیزان. زندگی بر اساس کشمکش بنا نشده است، با این حال هنوز هم به همین صورت به نظر می رسد...جبران انرژی های تاریک که نتوانستند بر هر آنچه که موجود است دست یابند، ضروریست!
آن... زندگی...آنگونه نیست که شما تا بحال از خود به نمایش گذاشته اید.
شما می دانید که زندگی چیست، چرا که شما خود زندگی هستید.
شما می دانید که درک حقیقت و عشق به نور درونتان، در واقع همان خویشتن (واقعی) شما می باشد. و همچنانکه شما به خود(حقیقی تان) رجعت می کنید...بیاد می آورید... و همانطور که بیاد می آورید...اجازه میدهید که چیزهای کهنه که مقرر بود بروند، شما را ترک کنند، به (زندگی) جدید خوش آمدید.
آن اینجاست.
دنیای جدید اینجاست.
آنرا بدرون بکشید، یا آنرا پس بزنید. با این حال بسیاری از شما آنرا بدرون می کشید...انرژی ایجاد شده، به پاک سازی کسانی که در خواب بسر می برند می پردازد. مانند یک هاله روحانی که (حسی) ورای حواس پنجگانه شخص را به حرکت درآورده و به تدریج که شخص چشمان خود را باز می کند، همه چیز را آنطور که حقیقتا هست می بیند.
روح خود را آنچنان ارتقا بخشید که در آسودگی باشد.
با انرژی های بالاتر ممزوج شوید و در آن سکنی گزینید.
در آرامش و لذت بسر برید که حقیقتا متعلق به شماست.
زندگی!
سپاس. راجر و دیگران. حضور شما دوستان موجب خرسندی بود. با عشق و سپاس.
خرسندی از آن همه ما است.
اوه، من اینطور فکر نمی کنم.

مترجم: سعید

Website: Blossom Goodchild

Translator: Saead

2012


با زیر نویس فارسی Click the video button CC to choose your language subtitles