Followers

invocation

۱۳۹۱/۷/۷

25.09.12Blossom, September 25, 2012 


بلاسم   ۴  مهر  ۱۳۹۱

صبح بخیر ، احساس می کنم خیلی عالی خواهد بود اگر شما پیشنهاداتی در مورد اینکه چه برخوردی باید با اختلافات و تفاوتهای که در باب رویدادهای چند ماه آینده بیان می شود ، بدهید. مردم احساس می کنند در گیجی و برزخ درباره اینکه چه چیزی بوقوع خواهد پیوست و چه چیز نه بسر می برند! برخی احساس می کنند که ما در ۲۱ سپتامیر شناور خواهیم شد، اگر نه قبل از آن … عده ای احساس می کنند توفانها و زمین لرزه ها روی خواهند داد و همه سیستمهای مخابراتی از کار افتاده ما به جوامع کوچکتر تقسیم خواهیم شد … بعضی ها گمان می کنند سفینه های فضایی آمده و ما برای مدتی در وحشت بسر خواهند برد … کسانی احساس می کنند نوری روحانی به زمین خواهد تابید … عده ای هم اصلا هیچ ایده ای در مورد هیچ یک از اینها ندارند. بنابراین برای آن گروه از ما که می توانند انتخاب کنند که چه اندیشه و احساسی داشته باشند … چه دارید که بگویی … چگونه ما در مسیر همه این پیش بینی ها قرار گیریم در حالیکه منتظریم هریک از این پیش بینی ها روی دهد؟

صبح تو هم بخیر. ما قبول داریم همه این گفته های گوناگون می تواند افکار هر کسی را به گردبادهای مختلفی بکشاند. در حالیکه ، پیشنهاد ما اینست تسلط به صلح درونی می تواند تمامی این نگرانیها را در دم برطرف نماید . هنگامی که صلح در روح - خویشتن لانه کند … که این همانی است که به آن روح - راستین - خویشتن گفته می شود … هرگز اندیشه اینکه چه کنم اگر چنین شود … چه کنم اگر چنان شود ، به مخیله کسی خطور نخواهد کرد. چون آرامش فکر شخص همیشه در همان لحظه *حالا* و در صلح و آشتی وجود دارد.

پس ممکن است شما بفرمایید چگونه می توان این صلح را پیدا کرد؟ چرا هرچه به پایان سال نزدیکتر می شویم ، بنظر می رسد که شخص در شرایط کامل *عدم آکاهی* است. سوٌال من این نیست که بگویم چه روی خواهد داد … و شما بگویید حوادث بزرگ … اگر بخواهید قضیه را همینجا خاتمه دهید من قبول می کنم. بنابراین … یافتن صلح درونی … آیا خواهید گفت *مدیتیشن بیشتر* و غیره …. یعنی چیزهایی که ما در حال حاضر می دانیم؟ 

اگر شما این چیزها را می دانید ما حرفی برای گفتن نداریم … ولی چرا دانسته های خود را عمل نمی کنید؟

چون روزهای زندگی بسرعت باد می گذرند و مدیتیشن هم کار مرتب و بدون وقفه من است … ولی من این احساسی که می گویید ندارم!

و در این صورت چه حسنی برای تو و یا هرکس دیگری دارد؟ روحهای عزیز … تشویق و توصیه ما اینست که * مغزتان را خاموش و از خانه قلبتان دیدار کنید* هرچند بار که می توانید. ما منافع این کار را بارها بیان داشته ایم … در حالیکه این را هم می فهمیم که چیزهای خیلی بیشتر از این در زندگی روزانه شما هست که باید بدست آورید. بنابر این کار بسیار ساده ای را پیشنهاد می کنیم.

بفرمایید

دانستن! 

بدانید بدانید بدانید که همه چیز عالی است. 

بدانید بدانید بدانید هرچه روی دهد … بخشی از برنامه و نقشه الهی است. 

هنگامی که شما براستی این را بدانید … وقتی این دانسته در تمامی سلولهای بدن شما جای گرفت … وقتی همه اندیشه های شما این دانسته را در خود داشت … آنگاه موضوع لاینحلی نمی تواند وجود داشته باشد. و همچنانکه شما به تقویت این دانسته ادامه دهید … تبدیل به حضور آن صلحی که بدنبالش هستید می شود.  

زمان هجوم افکار پراکنده و سردرگم … آنرا کنترل کنید … عنان و اختیارش را بدست گیرید … شیوه اندیشیدن و تفکر خود را ، خود انتخاب کنید. وقتی شما با افکار *حالا چه می شود* روبرو شدید … افکارتان را تغییر جهت داده به تجربه و دیدن نور سفیدی که از درون شما به بیرون می تابد به پردازید. چند نفس عمیق کشیده و بدانیدهمه چیز بدانگونه است که باید باشد. 

شما … قویترین قدرتمندان … با هر نفسی که می کشید ماٌموریت خود را انجام می دهید. شما در حال رسیدن به هدفتان هستید. شما اینجایید … و در حال انجام کاری که بواسطه آن (در این زمان ویژه) آمده اید … و هنگامی که آن رویداد بزرگ بوقوع پیوست … شما همچنان به آنچه که بخاطرش به اینجا آمده اید ادامه خواهید داد … در حالیکه تفاوتهایی در کارتان نیز بوجود خواهد آمد … یک تفاوت فاحش … چون شما احساس دیگری خواهید داشت … شما اطلاعات بسیار بیشتری درباره نقشه ها و طرح ها خواهید داشت. بنابراین قطعات بسیاری از این پازل (تصویر تقسیم شده به قطعات بسیار کوچکتر) عرضه شده در محل مناسب خود بمنظور تکمیل تصویر نهایی قرار خواهند گرفت. 

بهمین سبب است که ما مدام توصیه می کنیم … با عشق و در عشق باشید فقط عشق. 

می فهمم … در حالیکه از دیدگاه ما … بلی … بسیاری از ما در عشق هستند بهمان میزان که احساس می کنیم توان بودن را در این زمان داریم. با این حال در نهایت صداقت بگویم … اگر شما بجای ما بودید … نمی توانید بگویید که اهمیتی نمی دهید اگر یک خودی برخی اخبار را درباره آنچه که شما واقعا می دانید چه چیزهایی باید انتظار داشت ، فاش کند؟

روحهای عزیز … شما همان خودیها هستید! شما اینرا می دانید و هنگامی که کارها براستی شروع بحرکت و عیان نمودن خود در درون و برون شما کردند … حافظه راکد و مخفی شما دیگربار فعال خواهد شد. 

ما قبلا هم گفته ایم … شبیه آنست که کلیدی در قفل چرخانده شود و شما جرکت کنید. حرکت موزون و با اطمینان شما موکول به زمان مناسب آنست. چرخاندن زودتر از موعد این کلید عملی نیست … نه برای هر کسی … چه در اینصورت بسیاری موارد از مسیر خود منحرف خواهند شد. 

بنابراین … آیا می شود آنرا کلید به اصلی تعبیر کرد؟ … یا کلیدی برای هر یک نفر در زمانی که آمادگی پیدا کرد؟

خیر … زمانی متفاوت برای هر نفر وجود نخواهد داشت. همانگونه که تو گفتی … بیشتر شبیه روشن کردن است …  منور کردن. و ما پیش از این نیز گفته ایم … بر هر روحی با توجه به سطح هوشیاری درونی او ، اثری متفاوت خواهد داشت. 

آنگاه همه چیز روشن می شود.

آنگاه بسیاری سطوح جدید در درون شما عرضه شده درک خوهید کرد. 

آنگاه همه توهمات *حالا چه خواهد شد* درک خواهند شد. 

گفتار ما حقیقت دارد ، روحهای عزیز … اطمینان کنید. 

باردیگر باید یادآور شویم … چیزی برای ترسیدن وجود ندارد … هر چه که روی دهد. 

بسیار خوب … شنیدم آنچه که گفتید … با این حال … وقتی شما می گویید *صرف نظر از هر رویدادی* اگر ما این سخن شما را که *چیزی برای ترسیدن نیست* نداشتیم … آیا هر اتفاقی که در شرف رخدادن است … در شرایط عادی موجب ترس و وحشت ما می شد؟ آیا هنگام برخی از این رویدادها بهترین رفتار و شیوه نگرش ما این باید باشد که بخاطر بیاوریم گفته شما را که چیزی برای ترسیدن وجود ندارد ، حتی اگر آنچه که در اطراف ما می گذرد باعث شود که ما از ترس برخود بلرزیم؟ آیا اینست زمانی که شما می گویید ما قوی ترین قدرتمندان خواهیم شد؟ یا اینکه اصلا چنان رخدادی وجود نخواهد داشت؟ چون می دانم که شما به نرمی گفته اید که وقوع بعضی ناملایمات و توفانهای شدید غیر قابل گریزند. 

علایمی برای روشن کردن راه وجود خواهند داشت. بلی تغییرات شدید نیز پیش خواهند آمد … در حالیکه زمانشان بسیار کوتاه خواهند بود. و بلی … ما در این لحظه افکار ترا می خوانیم … و نه … نوع آنرا فاش نخواهیم کرد. 

بلی این زمانی است که قدرت و نیروی شما ظهور می کند … و باید بگویم … آنطور که تصور می کنی نخواهد شد … بسی کمتر از آن.

جالب است … بما می گویید جهان جدیدمان را از طریق افکارمان بسازیم. 

براستی هم چنین استولی نه بدینگونه که شما از راه برسید و آنچه که اندیشیده اید ساخته و آماده باشد … بدیهی است در آن زمان تفاوتهایی بین آنچه که فکرش را می کردید و آنچه که احساس خواهید کرد دیده خواهد شد ، چون شما در آن لحظه حاضر و ناظرید در حالیکه قبلا آنها را در رویا می دیدید. 

هووووم … و در این بین ۵۵ بخش مختلف هست (شرایط و گفتار فراوان است).

هر یک از شما می داند دلیلی برای حضورش در این جاست. اگر این دانسته هنوز برای شما آشکار نیست … بزودی خواهد شد. 

من می توانم احساس کنم آنچه را که شما تلاش در ترسیم آن دارید … در حالیکه کلمات گویای احساس دانسته ها نیست. من بطریقی در شرف این دانستن هستم! 

با این حال هنگامی که در راستای آن بخش از برنامه الهی قرار گرفتید ، خواهید دانست دقیقا چه باید بکنید. 

بیش از پیش اصرار می کنیم … از قلب خود پیروی کنید.

به یگانگی مرتبط شوید که همه اش همین است. 

این کاری بر مبنای شانس و گمان نیست.

هرچه روی دهد تحت توجهات الهی است. 

چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. 

یک دوران تطابق وجود خواهد داشت … و بسیار هیجان انگیز خواهد بود … بنظر می رسد بلاسم که فراموش کرده ای در این دوران انتقال تو تبدیل به *تو جدید* خواهی شد. بنابراین هرچه که تو *اکنون* می اندیشی ، شیوه تفکر *تو قدیم* است. در نحوه تفکر *تو جدید* در عشق بودن بسی آسانتر خواهد بود. چه تو خیلی بیشتر در آن خواهی بود! و جزیی از آن. 

پس دوباره تاکید می کنیم … اعتماد کنید. 

اعتماد داشته باشید به خودتان و اعتماد داشته باشید به آنچه که خواهد بود. 

من حداکثر تلاش خود را می کنم. این همه کاریست که هریک از ما می تواند بکند. آخر دست هم … هرچه که باید بشود خواهد شد. پس چرا در این بین نباید زندگی کنیم ، بخندیم و عشق بورزیم. و مثالی باشیم برای دیگران … و بگسترانیم این انرژی را در همه اطراف و جوانب.

در حقیقت چرا که نه!

آه … شمایی که دوستتان داریم … لحظه ای تامل کنید … هم اکنون … صبر کنید و لحظه ای تابش عشق و نوری که ما بشما می فرستیم حس کنید و در قلب خود نیز … بگذارید رشد کند … بگذارید در تمامیت شما ساخته شود. همانگونه که شما بدین طریق با ما مرتبط می شوید … نوری که خود شما هستید به بینید و حس کنید که به همه جوانب می تابد … تپش آنرا همراه تپش قلب یگانگی احساس کنید. مجسم کنید همه قلبها  را در این ریتم آهنگین … نفس بکشید در یگانگی با همه. آنگاه روحهایی که دوستتان داریم … شما خانه را بخاطر خواهید آورد. 

ما شما را دوست داریم همانگونه که شما ما را دوست دارید. ما از شما برای نقش شجاعانه ای که در این انتقال الهی دارید سپاسگزاریم.

خیلی نزدیک ، اکنون ما به همه شما خیلی نزدیک هستیم.

همینطور است … می توان گفت که وقت تمام شده. مثل همیشه متشکرم و خواهش می کنم حالا … شما لحظه ای تامل کرده عشق مارا که بسمت شما می تابد احساس کنید. در عشق و سپاس و … صلح و آشتی  

  Translator: Behi
Email:arcturian.nation@gmail.com 

۱۳۹۱/۶/۲۹

16.09.12

Blossom, September 16, 2012
بلاسم ۲۶ شهریور ۱۳۹۱
سلام … من اینجا هستم. خیلی عالی خواهد شد اگر ما بتوانیم با هم گفتگویی داشته باشیم اگر وقت برای شما هم مناسب باشد … برای من که وقت مناسبی است.
ما هم خوشحال خواهیم شد با شما گفتگویی داشته آنچه را که دانستن آنرا در این زمان خاص برای شما ارزشمند می دانیم بشما انتقال دهیم. قبل از هر چیز ، از اینکه در نظر دارید به کسانی که به تازگی اراده کرده اند به کاربران نور (Lightworkers) که بسرعت و با گذشت هر لحظه به جمع آنان افزوده می شود ، به پیوندند ، تبریک بگویید بسیار سپاسگزاریم. نوع بشر بیشتر و بیشتر در حال بیدار شدن بوده بدین سبب … اجازه می دهد که ارتعاشات (نور و راستی) افزایش و همفاز با فرکانسهای ارتعاشی بالاتر شده امکان دهد ما بیش از همیشه بشما نزدیک شویم.
در نظر بگیرید تبریکها فرستاده شده اند.
دوم اینگه ما هر یک از شما را با انرژی عشق خود در آغوش می گیریم. خواهش ما اینست که بدانید ما همه شما را بخشی از خانواده خود دانسته بدین طریق بیکدیگر نزدیکتر می شویم … چنین می نماید که ارتباط ما با شما هر چه ساده تر و زنده تر می شود. همچنین در نظر داشته باشید دانشی که خود را در این روزها بشما عرضه می کند … موجب می شود بدانید که این انرژی خود شماست که راهتان را روشن می کند. بطور قطع شما می دانید که احساس تعالی بسی قوی تر از گذشته است. هیجانی در فضای محیط کره زمین وجود دارد و نیز در آنهایی که در بیم و هراسند . آنها با ترک بدن خود ، خود را در محیطی خواهند یافت که بسی آسان تر است.
در نظر بگیرید امکان تداوم هر چه بیشتر آنهایی که بیدار می شوند … همه اینها ، همه امکانات را در مدت زمان کمتری به واقعیتها تبدیل می کنند. بعنوان مثال … هرچند شما بعضی اوقات فکر می کنید *در ایده ها و افکارتان تنها هستید* اما شواهد و مدارک بسیار سنگین تری برای آنانی که وجود ما را همیشه زیر سوٌال برده به باد تمسخر می گرفتند ، وجود دارد. این روزها ، آیا اینطور نیست که بسیاری از شما با تمامی این قضیه برخوردی ساده تر و سبکتر داشته و در عین حال آنرا خیلی جدی تر می گیرید؟
چه زیباست که ما می توانیم تمایل روح شما را برای اتحاد با ما احساس کنیم. چقدر ما منتظریم که با خیره شدن به چشمان یکدیگر ، به شما آرامش قلب و آسایش فکر دهیم. تمامی حصارها شکسته شوند. همه آنچه که به غلط در تفکرات شما جای گرفته و موجب همه تردیدها و دودلیها شده ذوب شوند. عزیزترینها … این ایام بسیار تزدیک و قابل دسترسند. ما بشما تاریخی نمی دهیم … فقط حقیقت اینکه چه خواهد شد را می گوییم.
می توانم پرسشی داشته باشم؟ چگونه ما می توانیم به تشکیل این اتحاد کمک کنیم … چه کار بیشتری می توانیم بکنیم ، چون خیلی ها احساس می کنند که به اندازه کافی تلاش نمی کنند و با این حال من گمان می کنم که زمانش هم رسیده؟
ما می دانیم که بسیاری چنین می اندیشند. آنها می دانند که اینجا هستند که کاری بکنند و اینرا در قلب خود می دانند که کمک به این طرح و برنامه عظیم است در عین حال احساس می کنند که راکدند ، یا اینکه خود را گم گشته انگاشته و اطمینان ندارند که در کدام راه باید گام بردارند. ولی گفته ما اینست … هرگاه زمانش برسد … وقتی برای پرسیدن اینکه ما باید چه بکنیم نخواهد بود … همه بطور مداوم کار خود را دانسته و انجام خواهند داد.
برای توضیح موضوع ، می توان گفت که شما برنامه ریزی شده اید که وقتی لازم است اقدام کنید. ما علاقمندیم که گفتار ما به اشتباه برداشت نشود. شما روبات (آدمهای مکانیکی) نیستید … ولی بسادگی (در روح و قلب خود) می دانید که هریک از شما چه باید بکنید … و چگونه در بخش آتی زندگی خود رفتار کنید. بطریقی قضیه بشکل کلیدی است که وقتی در قفل چرخید ، تمام اطلاعاتی که شما اینهمه در بخاطر آوردن آن اصرار دارید ، دیگر بار در مغز شما جای خواهد گرفت.
پس در این زمان … شرایط فعلی خود را بپذیرید و شاد باشید از انکه هستید. بدرون خود فرو رفته تلاش در مرتبط شدن با آن بخش از وجودتان که ساکن روی این کره نیست داشته باشید. چون این بخش از وجودتان فعالیت خیلی بیشتری در روزهای آینده که نیازمند به ارتباط بسیار قویتری با خویشتن متعالی خود خواهید بود ، خواهد داشت.
با تمام این احوال سخن ما اینست … همه اینها بسادگی و آسانی صورت خواهند پذیرفت.
شنیدن این مطلب دلنشین است … بعضی وقتها با خود می اندیشم *ما کجای کار هستیم* … چگونه ممکن است که ما بتوانیم چنین جهشهایی برای رسیدن به مقصود انجام دهیم.
این امر بشیوه ای انجام خواهد شد که شما احساس خواهید کرد همه عمرتان بهمان طریق عمل می کردید! که البته بیشتر اوقات هم چنین بوده است.
پس ما احساس خواهیم کرد که از اول می دانستیم چه باید کرد … و فقط بخاطر آوردیمشان؟ یا احساس خواهیم کرد که این موضوع جدیدی است؟ این امر کمی عجیب است … چون من اصلا نمی دانم درباره چه چیزی دارم صحبت می کنم!
آه … ولی شما خوهید دانست. شما می دانید که چگونه کودکان هدایا ، استعدادها و آکاهیهای خود را بکار می گیرند. شما هنوز نمی توانید درک کنید که چه مقدار اطلاعات به شما عرضه خواهد شد فقط بواسطه همان بخش از مغزتان را که مدتهای مدیدی خاموش کرده اید. در حالیکه ما می گوییم … وقتی آن بخش از شما دوباره متولد شد … هنگامی که بار دیگر بخشی از وجود شما شد … زمانی که دیگر بار فعال شد … شما از بابت میزان توانمندیهای بالقوه خود شگفت زده خواهید شد.
عزیزترین دوستان ما … ما با شما در مورد ساختن دنیایی که در آن گام خواهید نهاد گفتگو کرده ایم. خواهش ما اینست که بدانید که این امر هم اکنون در جریان است … و همه آنچه که شما هم اینک در حال بنا نهادن آن هستید واقعیتهای جدید شما خواهند شد … واقعیتهای راستین … که ساخته و پرداخته خواهند شد فقط بواسطه تفکرات شما. پس آگاه باشید به آنچه که مایلید باشید. آنرا بوجود خود بنمایانید و به آن بیافزایید همچنان که در آن پیش می روید.
گفتار ما اینست که فقط به آن فکر نکنید … بلکه تجسم هم بکنید … و در درون آن تجسمات … از همه مهمتر اینکه احساس کنید که چگونه خواهد بود وقتی آن اندیشه های شما به جهانی بدل گردد که شما قصد زندگی در آن دارید.
اگر چه برخی اوقات هنگام انجام این کار … احساس می کنم کمی خودخواه شده ام چون متمرکز روی جهانی می شوم که مایلم *جهان من* باشد … همه آن درباره جهان من است … و بنظر نمی رسد که من تجسمها و تخیلات خود را به جهانی همگانی گسترش می دهم.
در عین حال شما نمی بینید؟ بطور قطع این بهترین شیوه ممکن برای شروع است. چه با این عمل … با برانگیختن احساس شادی که شما مایلید در تمامی طول روز با آن روبرو باشید … شما آنچه را که هست تمرین می کنید. با برانگیختن احساس چگونگی آینده خود … شما جهانی را که درباره آن صحبت می کنیم می سازید. چون اگر همه چنین کنند … جهان جدید شما بسرعت ساخته می شود … ما اصلا نمی توانیم تصور آنرا بکنیم که حتی به یکی از شما … اختیار ساختن جهانی برای خودتان داده شود و آنرا بشیوه ای بسازید که در آن احساس خوبی نداشته باشید.
این اندیشه را با آنچه که قبل از پایان سال شما روی خواهند داد ترکیب کنید و در این حالت سخن ما این خواهد بود که این همان جهان رویایی است که شما همگی خیلی پیش از ورودتان ساخته اید.
درک این مطلب بسیار مشکل و پیچیده است که بتوان آنرا در قالب کلمات ریخت … و در عین حال من تا حدودی متوجه گفتار شما هستم.
بیاندیشید در مورد هیجانی که در جهان شما و بین آنانی که می دانند تغییرات در شرف وقوعند ، بوجود می آید. و آنرا به هیجان ملیتهای بسیار از کرات دیگر که باندازه شما در انتظار وقوع این مهم هستند اضافه کنید. وقتی شما این هیجانات را روی هم بگذارید … بسی بیش از تخیلات هر کسی می شود …
و در عین حال بدون تردید نشانه خوبی مبنی بر صعود کره زمین به موقعیت برحق خود است.
در واقع هیجان انگیز هم هست. باید بگویم که شما واقعا موجب شادی و مسرت شدید. البته بسیارند آنانی که هنوز در خوابند و آنهایی که نیمه خواب و نیمه هوشیار. آنهایی که از وجود شما باخبرند … هنوز در مورد برنامه نهایی شما اطمینان زیادی ندارند … بعبارتی مخلوطی از احساسات گوناگون در مورد شما دارند!
بسیاری از مردم خواهان مدرکی مبنی بر وجود ما هستند. ما پیشنهاد می کنیم آنهایی را که چنین احساسی دارند به نزدیک کامپیوترهای خود برده (اینترنت) و بخواهید به آن موضوع با دقت بیشتری بنگرند. برای اینکه در آنجا مدرک برای مشاهده کردن وجود دارد … آنجا شما آنرا دارید … حتی در دوربین برای نشان دادن به همه.
هستند آنهایی که بطور طبیعی این مدرک را در قلب خود دارند … عزیزان ، هیچ سندی قویتر از این وجود ندارد. چه همه دانسته ها در وجود شماست. هستند کسانی که برنامه ما را زیر سٌوال می برند. آنها محتاط هستند و این حق آنهاست … در عین حال ما قاطعانه می گوییم که بشدت علاقمند به افزایش ارتعاشات کره زمین و همه آنهایی که روی آن زندگی می کنند هستیم. این امر تلاشی طولانی برای ما بوده است. این پروژه عظیمی است که ما قصد انجامش را داریم … و وقتی که به اجرا درآمد … چه شادی بزرگی خواهیم داشت … در دوستی با یکدیگر. دلیلی برای پرسشهای چه و چرا وجود نخواهد داشت ، چون حضور ما در کنار شما به همه آرامش خاطر خواهد داد.
هنگامی خواهد رسید که همه تردیدها از میان رفته اند. این چیزی است که ما یک سالی است روی آن کار می کنیم … به بهترین وجهی درباره اش گفتگو کرده ایم … که حداقل نگرانی را برای آنانی که هنوز خوابند ایجاد کنیم. آنهایی که هرگز دوست ندارند با سروصدا و تکانهای شدید بیدار شوند. چقدر شیرین تر بود اگر می شد آنها را به آرامی آگاه کرده به آهستگی در گوششان گفت که وقت بیدار شدن است.
بسیاری از شما در حال آماده کردن خود برای آنچه که روی خواهد داد هستید. در عین حال احساس ناامیدی می کنید با مقایسه بین اوضاع فعلی جهان و آنچه که علاقمندید باشد.
ما قبلا بشما خبر داده ایم که کار شروع شده و در واقع هم همینطور است. تغییر در ارتعاشات تا درجاتی بصورت مداوم و با حرکتهای شما در جریان است. با این حال آیا نمی گویید به نوعی در دورن خود می دانید که ما از همیشه به هدف نزدیکتریم؟
خوب ، بلی … اما گاهی فکر می کنم که این بخاطر نزدیکی هرچه بیشتر ما به پایان سال و افزایش انتظارات است.
و پاسخ ما اینست که سخنان ما و شما مشابه و یکسانند. همه چیز در هماهنگی کامل و برمبنای طرحها پیش می رود. صبر شما در این امر بسیار مهم است. دانسته های قلبی شما در این باب نیز بنفع شماست … بهمین دلیل است که شما صبورید.
عزیزترین دوستان … این افتخاریست شما را بدین نام خواندن … ما همگی در عشق یکی و یکسان هستیم.
چیزی که در بین ما جدایی اندازد وجود ندارد. هیچ چیز. راه دراز و گاهی انتظار برای شما دشوار بوده است. با این حال … شما اکنون اینجا هستید ، همچنانکه ما می گوییم … در خط پایان. احساس کنید ما را با پیامی که برای هریک از شما درباره آنچه که روی خواهد داد می فرستیم. احساس کنید حقیقت دوستیمان و تلاش مشترکمان را برای این رخداد. احساس کنید ما را در تجسمات خود که برای یکدیگر سلام و درود می فرستیم و جشنهایی که بواسطه این عمل خواهیم داشت.
احساس کنید آنها را. بدانید آنها را. چون همه واقعیت است.
ما اینرا بخوبی می دانیم.
منهم اینرا می دانم. احساس می کنم که وقتش رسیده. متشکرم … خیلی خیلی زیاد … زنده باد این زمان ، همیشه و همواره. با عشق و سپاس

  Translator: Behi
Email:arcturian.nation@gmail.com 

۱۳۹۱/۶/۱۴

28.08.2012
Blossom, 28 August 2012

بلاسم ۷ شهریور ۱۳۹۱
من اینجا هستم! امروز مستقیم می رویم سر مطلب … چون چندتایی سوال دارم که بپرسم.
اول … بگویید آیا شما اینجا هستید؟
بطور قطع و یقین ما (اینجا) هستیم … و خوشحال خواهیم شد اگر شما سٌوالات خود را شروع کنید.
متشکرم … خوب من می دانم وقتی خواهد رسید که من ستونهای نور را دوباره برپا کنم. تعدادی ستون بزرگ (تقریبا مشابه آنچه که شما در افکارم بمن نشان دادید وقتی که برای اولین بار درمورد آنها صحبت می کردیم) دیده ام ، یکی در ژاپن و صادقانه بگویم … اطمینان ندارم بقیه کجا بودند … اما فکر می کردم چه خوب می شد اگر شما در این باب صحبت می کردید. آیا این ستونها همانهایی هستند که شما به آنها اشاره می کردید؟
ما از اینکه شما این سوال را خواهید کرد آگاه بودیم ، حقیقت امر اینست که این ستونها آنهایی نیستند که منظور ما بود.
آه … پس آنها چه هستند؟
آنها طیفهای بین المللی هستند که بواسطه پدیده ای که از طریق جریان الکتریکی است ظهور می کنند. البته منظور ما جریان برق شما نیست … می شود گفت … بیشتر از سمت ماست.
پس منظور شما اینست که آنها برخلاف روند طبیعی هستند؟
ممکن است شما کمی گیج شوید ، اگر بگوییم مخلوطی از هر دو.
پس آنها ستونهای نور نیستند … با این حال بشما مربوطند؟
ما اینطور فکر می کنیم که مدارات الکتریکی (کیهانی) با الکتریسیته کره زمین برخورد نموده چنین صحنه ای را پدید آورده است.
اجازه دهید این موضوع را بزبان سواهیلی (Swahili) بازگو کنیم ( نوعی شوخی است بدین مفهوم که موضوع را بنحوی برای من که هیچ معلوماتی ندارم بگویید که بفهمم) ، پس در بوجود آمدن چنین پدیده ای قصد و نیتی هم هست؟
آه … در واقع بلی. جریانی که آنها در این برخورد از بالا به پایین بوجود می اورند ، تولید جرقه و نوعی انرژی درخشنده می کند که بر اطراف خود و نیز فرسنگها دورتر از آن اثر می کند.
بزبان من ، اثر می کند یعنی؟
رفع احتمالات محلی و در واقع جلوگیری از وقوع رویدادهایی که برای بهبود وضع نژاد شما مناسب نیستند.
شکر خداوند شکوهمند را! من در انتظار چنین پاسخی نبودم. آیا شما یقین دارید؟ منظورم اینست … اگر آن ستون نوری که شما حرفش را می زدید نبود … پس ترفند نور و طبیعت بود که کار خود را انجام داده.
با این حال ، اینطور بنظر می رسد که شما زندگی مادرتان زمین را نادیده می گیرید. زندگی … و همه آنچه که در آن هست می توانند ارتباط برقرار کنند و ترکیب تلاشها بمنظور ایجاد چنین پدیده ای ضروری بود … در هر حال همانگونه که ما می گوییم … دلایل (وقوع این پدیده) بسی بیش از آنست که فقط بتوان آنرا *ستونی زیبا* نامید.
پس ممکن است با جسارت سوال کنم … این پدیده خوب شما از چه چیزی جلوگیری کرده است؟
ما قویا بشما توصیه می کنیم این سوال را نکنید.
آخ … ولی من پرسیدم …
دوباره … موضوع فاش نکردن مطالبی است که دانستن آنها سودی برای شما ندارد. ما ترجیح می دهیم که موضوع را به این نحو به بینیم … و با سپری شدن زمان … همانطور که شما می دانید … در واقع این قضیه را در صلح و آرامش درک خواهید کرد.
منصفانه است. من عاقلانه پاسخ شما را باور و قبول دارم. بدین سبب که می دانم موارد بسیاری وجود دارند که در این لحظه برای من قابل فهم نیستند. از پاسخ شما سپاسگزارم … حتی اگر آن تعجب آور بود چون فکر می کردم شما خواهید گفت * بله حتما … اینها همان ستونهای نوری هستند که ما حرفشان را می زدیم* پس من همچنان در انتظار دیدنشان خواهم بود. بنا براین برویم سراغ سوال دوم من. اطمینان دارم شما می دانید مرد محترمی نوشت و سوال کرد چرا من موضوع دایره های مزارع (Crop Circles) را در شروع گفتگوی هفته گذشته پیش کشیدم و هنگام پاسخ دادن احساس کردم که بهتر است اگر او خود سوالی درباره آنها بکند … چرا که او در این زمینه یک متخصص است. احساس می کنم که شما هم دستی در این (چیزها) دارید ، با توجه به دایره های مزارع (Crop Circles) در Hackpen Hill انگلستان … و پیام سال ۲۰۰۹ شما (آن پیام را در دنباله این گفتگو بخوانید … شاید فقط زمان کوتاهی برای روشن شدن همه چیز باقی مانده باشد).
سوال اینست:
مناسبترین و نزدیکترین موضوعی که شما می توانید درباره پدیده دایرهای مزارع (Crop Circles) و چگونگی ارتباط آنها با بیداری و هوشیاری آنسانها بیان کنید چیست؟
ما با بیان این مطلب شروع می کنیم که همه آنچه که در مقابل شما قرار داده می شوند ، از طرف ما *جهان خارجیها* که برخی ما را بدین نام می خوانند نیست. با این حال تفکیک گندم از کاه بسادگی خوردن پای (نوعی غذا) است.
چه خوب
قبلا به شما گفته شده که رمزگذاریهای این دایره های واقعی ( و نه نوع قلابی آن که بوسیله دولتهای زمینی و برای گمراهی مردم درست می شوند) لزوما فقط برای شما نیست. در حقیقت می شود گفت که بسیاری از آنها برای کسانی است که زمینی نیستند و بسادگی می توانند آنها را رمزگشایی و پیامی که برایشان ارسال شده خوانده و درک نمایند.
پس شما می فرمایید که آنها واقعا برای ما زمینیها نیستند؟
نه ، ما چنین چیزی نمی گوییم. در واقع این هنگامه و جارو جنجالی است که آنها بپا می کنند و بسیار افکار و ایده های نادرست را با تفکر و اندیشه *خارج از چارچوبها* و دادن مهلتی بمنظور ایجاد معادلات جدیدی در درون و بیرون آنها!
و معنی دقیق آن چیست؟
معنی آن اینست که هستند برخی از انسانها که در واقع چنین می اندیشند که این اشکال برای حل و رفع ناهنجاریهای خاصی رمزگذاری شده اند … در عین حال … چه تعداد از این کشفیات مختلف شنیده شده و روی همه آنها اقدام شده. باید گفت که هدفی از ترسیم چنین اشکالی در مزارع شما وجود دارد ، و باید ادامه داده بگویم که دولتها بطور مداوم در تلاش کشف رمزها و معنی آنها هستند … با این حال ما کاملا می دانیم چه می کنیم و اینقدر احمق نیستیم که (پیامهای ما) بسادگی آشکار باشند. البته برای نفرات خودی فاش و آشکار خواهند بود.
پس چه نیازی برای *گزاردن پیام روی خاک ما* برای موجودات کرات دیگر هست؟ بدون تردید شما امکانات پیام رسانی سریعتری در اختیار دارید؟
سیستم ارتباطی ما بسی فراتر از توان درک مغز انسانهاست. در عین حال … ما آن اشکال را بمنظور سرگرمی و یا از سر بی کاری روی زمینهای شما نمی گذاریم. اشکالی درون اشکال هستند که فقط انرژی موجود آنها اثر بسیار زیادی در آن منطقه دارند.
کسی نمی تواند دقیقا دلیل شادی کسانی که از آن مزارع بازدید می کنند توضیح دهد ولی ما بسادگی می گوییم … عشق ماست که وجود آنها را آکنده می کند.
پس … این قضیه … چگونه در بیداری انسانها عمل می کند … اگر اصلا اثری داشته باشند؟
از جنبه های متعددی … در عین حال … آشکارترین شکل آن ، وجود خود این پدیده است. آنهایی که تصمیم می گیرند نگاه عمیقتری به این اشکال پیام آورانه داشته باشند ، متوجه می شوند که غیر ممکن است اغلب آنها ساخته دست بشر باشد. بنابراین باید (از خود) سوال کنند ، پس چه کسی این کار را کرده؟
جستجوی پاسخ چنین سوالی خود بر بیداری انسانها می انجامد.
متشکرم ، گرچه بنظر می رسد کمی پراکندگی در این امر هست.
ما توصیه می کنیم توضیحاتی که ابرسفید داده دقیقتر و مناسبتر است و خواهش می کنیم آنرا پیوست کنید. چرا که در آن مطالبی بیان شده که ما درباره آنها صحبت می کنیم … به ویژه در مورد اطلاع رسانیهای لازم به دیگران. این دایره های مزارع (Crop Circles) جنبه های تعالی بخشی متعددی ، بخصوص برای آنهایی که قصد دارند روی آنها کار کنند ، دارند.
بسیار خوب. چه بسیارند این اشکال که زمینی و غیرزمینی هستند ، در عجبم که چه دلیل و نتیجه ای می توانند داشته باشند وقتی که اغلب ما از معنی آنها بی اطلاعیم.
آه … دلیل بسیار مهمی در آنهاست … باید اضافه کرد که وقتی کسی روی زمین ایستاده و به آنها نگاه می کند ، همه تصویر را نمی تولند به بیند … در عین حال … نگریستن از بالا … اشکال بسیار واضح تر دیده می شوند.
برای من معما طرح می کنید!
خیر چنین نیست … معما نیست … موضوع خیلی سر راست است … به بین بلاسم … پیامهایی که ما از طریق تو می فرستیم برای خیلی ها مناسب است. این پیامها هم برای کسانی که نبوغی دارند و هم برای آنانی که مسایل ساده تری را درک می کنند خوبند.
مثل خودم.
آنچه که تو (با برداشت از گفتگوی) ما در اینجا می نویسی ممکن است کس دیگری برداشتی دیگر داشته باشد. در این مورد هیچ نوع قضاوتی در کار نیست. این (گفتار) بدین طریق طراحی شده و این بسیار شبیه دایره های مزارع (Crop Circles) است. رمزهایی درون رمزها وجود دارند که بوسیله کسانی که برای شرکت در همان بخش از نقشه ها که نیاز دارند خوانده می شوند. در عین حال ، برای کسانی که نقشه های دیگری دارند نیز اطلاعات لازم را دارند.
من هیچ ایده ای در مورد هیچ یک از اینها ندارم. حالا می توانم احساس می کنم که چرا شما این حرفها را به آدم ساده ای مثل من می زنید. اگر کسی با کمی نبوغ و یا نکته سنجی بود ، می خواست هر جمله را تجزیه و تحلیل کند و این در جریان گفتگوها اخلال ایجاد می کرد. هورادلیل دیگری که *چرا من* انتخاب شده ام.
خوبصدای زنگ را شنیدمنه به معنی واقعی کلمه … برای امروز کافی است.
متشکرم ، با عشق و نور و میلیاردها جرقه اشعه طلایی.
هریک از شما را منور می کند … عشق ما (بر شما باد) و متشکریم.
تا جلسه بعدی.
به پیرو … خلاصه ای است از پیام روح ابر سفید که از من خواسته شده بود که پیوست کنم:
سوال: ابرسفید ، بتازگی اینجا در کویینزلند (Queensland) استرالیا دایره های مزارع (Crop Circles) دیده شده اند. فقط می خواهم بپرسم آنها چه تاٌثیری بر زمینهای ما در اینجا دارند و آیا این یکی واقعی است (یا ساخت دست بشر و قلابی)؟
ابرسفید: درست است (حقیقی است). حتی شروع به صحبت در این باب موضوع پیچیده ای است. دوستان من ، چون بسیاری از آنها به میکروکاسموس (Microcosmos) مربوطند که خارج از ارتعاشات (درک) جهان شماست. من به بلاسم یک مغناطیس بسیار بزرگ نعل اسبی را بصورت تصویری در ذهنش نشان می دهم. همانطور که همه می دانند آن می تواند سنجاق و برخی فلزات را بخود جلب کند. مجسم کنید یک مغناطیس بسیار بزرگ را و تپه های عظیمی از سنجاق را نیز که در اطراف آن پراکنده اند. در اینجا سوالی پیش می آید که چگونه این مغناطیس عمل و با چه الگویی این سنجاقها را بخود جلب خواهد کرد؟ اگر شما روی صفحه مونیتور خود و یا در کتابی تصویر لایه ها و اشکال مختلف علف و یا محوطه سبزی را به بینید. من در نهایت راستی باید بگویم که این غیر ممکن است که کسی بتواند روی کره شما آنرا تقلید کند (علف بسازد) و تفاوت آنها بسادگی قابل تشخیص خواهد بود. تشکیل این اشکال برخلاف آنچه که برخی از مردم استنباط می کنند جای رد فرود سفینه های خارج از جهان شما نیستند ، چه اگر شما با دقت بیشتری به بعضی از این اشکال بنگرید (با خود خواهید گفت) چه سفینه های عجیب و غریبی بوده اند! دلیل تشکیل این اشکال نیروی مغناظیس است. نیروی مغناطیسی است که همیشه در ارتعاشات کره زمین وجود دارد. نیروی جاذبه خاصی وجود دارد که ارتباط انرژیهای خارجی و زمینی را بمنظور تشکیل این اشکال تسهیل می کند. این پدیده در روزهای خاصی ظاهر می شود. اگر شرایط در زمین نا مناسب باشد ، این قضیه عملی نخواهد شد و باید گفت این مورد بارها اتفاق افتاده. بسیاری از این علامتها را باید یک وقتی نابود کرد ، چون با انچه که فکرش می شد مغایرت داشته نادرست هستند. این کاری است که شما زمینیها بطور مداوم کرده و درباره این پدیده می اندیشید ، چون هستند بسیار کسان که به این موضوع خاص علاقمند بوده آنها را مطالعه می کنند. آنها سعی می کنند شاید کشف کنند معانی اینها را. رمزگشایی این اشکال کار آنها نیست چون این اشکال برای کسان دیگری است و آن کسان نیز نیاز به رمزگشایی ندارند چه دانش خواندن آنها را دارند. این امر بخشی از طرح و نقشه موجود است. اگر ما گروههایی از پسران پیش اهنگ را در نظر بگیریم و هر گروه اردوگاه خود را برپا کند در حالیکه تمرینات خاص خود را مبنی بر انجام سفر و یا مشابه داشته و اطلاعات لازم را درباره تمرینات خود نیز دریافت کرده اند. حال اگر گروه کوچکی از پیش آهنگان دیگر از کنار اردوگاه آنها گذشته بخواهد بگروه اول به پیوندد ، ممکن است بسیار متعجب شوند اگر دریابند که نحوه برپایی اردوگاه مناسب آنها نیست. بنابر این آنها باید همچنان براه خود ادامه دهند تا اردوگاه مناسبی بیابند. اینک گفته من به بلاسم این است که این اردوگاه مملو از اطلاعاتی برای کسانی است که در آن مستقر هستند و آنها قادر خواهند بود اطلاعات مورد نیاز خود را از این نحوه برپایی اردوگاه بدست آورند. همه اینها بخشی از نقشه و برنامه هستند. البته با توجه به محل استقرار آنها (اردوگاهها و نیز اشکال مزارع) . هرچند یکپارچگی در کارها وجود دارد و چنین نیست که یک روز روی زمین و روزی دیگر بین طبقات (Dimensions) مختلف ، که چنین چیزی باعث نابودی همه نقشه ها خواهد شد. این امر یک پیشرفت تدریجی دارد و برای گروههای خاصی ضروری است. مستقر کردن انرژیها در محلهای خاصی از جهان شما لازم است چون وقتی جهان جدید (پس از عروج کره زمین به طبقه بالاتر نور و عرفان) شما نیاز به تعادل داشت ، بدلیل شدت تغییرات در ارتعاشات جوی ، از محور خود خارج نشود. حالا متوجه همه چیز شدید؟
اطلاعات مربوط به آخرین دایره های مزارع (Crop Circles) :

Translator: Behi
Email: arcturian.nation@gmail.com

2012


با زیر نویس فارسی Click the video button CC to choose your language subtitles